Gustav Arne oljemålning
2019-09-25
679887
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GUSTAV ARNE (1925-2011): "Viken", olja på duk, signerad G.Arne, ca 54x45 cm