Peter Dahl litografi
2019-09-20
679820
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, 128/290, färglitografi, bildmått ca 41x57,5 cm