Soffbord
2019-09-23
679801
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1900-talets andra hälft, England, fanérat i mahogny, med klaffar, lådor vid sarg, beslag i mässing, höjd ca 58, 110x66 cm
Fanérskador och stötmärken