Ramar 1800-tal.
2019-09-20
679795
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAMAR, 4 st., 1800-tal, innermått 38,5x48, 47x57, 31x24 resp 41x48 cm
Skador och slitage