Einar Nerman
2019-09-28
679768
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): (3) Studier, signerade och daterade -08, -09, -11, blyerts, ca 23x14, 26x10, 16x23 cm
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Uppklistrade