Takarmatur 1960/70-tal
2019-09-20
679743
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TAKARMATUR, 1960/70-tal, mässing, invändigt vitlackerad, lysraster i mässing, höjd ca 25, diameter 52 cm
Ytskador, lackskador