Tenn ljustakar i gustavianskstil
2019-09-23
679742
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
LJUSSTAKAR ETT PAR, tenn, Gustavianskstil 1900-tal. höjd 26 cm.
Lätt slitage, manchetterna något sneda