Takarmatur 1900-talets andra hälft
2019-09-22
679739
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, skärm i vitlackerad plåt samt opalinglas, höjd ca 19, diameter 50 cm
Smärre ytskador