Wilhelm Streckfuss akvarell
2019-09-27
679709
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
WILHELM STRECKFUSS (1817-1896): Byken tvättas, signerad, akvarell på papper, 28x38 cm
Inga synliga skador, ej examinerad ur ram.