Lars Jonsson färglitografi
2019-09-20
679691
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Sjöfåglar, signerad Lars Jonsson, färglitografi, numrerad 211/366, bladmått ca 35,5x27 cm