Anders Palmér oljemålning
2019-09-19
679649
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
ANDERS PALMÉR (född 1958): Landskap, signerad Palmer, olja på duk, ca 60x70 cm