Ljusstakar
2019-09-24
679623
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
LJUSSTAKAR, 7 st, silver, Kultakeskus, Tavastehus 1960-tal, höjd 7,5 cm
Smärrebucklor, slitage, gravyrer.