Oidentifierad konstnär komposition
2019-09-19
679492
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal) Komposition, olja på duk, ca 50x39 cm