Alvar Aalto
2019-09-22
679420
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALVAR AALTO, bord, Artek, L-ben i formpressad björk, skiva fanerad i lackerad ask, höjd ca 72 cm, ca 182x91 cm
Skador: Smärre slitage