Oljemålning
2019-09-19
679411
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hus sjö, otydlig signerad, olja på duk, ca 30x40 cm