Amelin
2019-09-19
679362
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): Färjeläge, signerad Amelin, 217/310, färglitografi, bildmått ca 53x69 cm