Hörnskåp 1800-tal
2019-09-18
679312
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖRNSKÅP, 1800-tal, delbart, renässansstil, svartmålat med bronserade detaljer, höjd 190, 78x54 cm
Slitage