Bergboms vägglampetter
2019-09-20
679282
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERGBOMS, 1-par vägglampetter, 1900-talets andra hälft, modellnummer V-18, mässing, höjd 15, djup 13 cm
Smärre bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen