Kanna och tedosa
2019-09-19
679275
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KANNA, TEDOSA, glas med silvermontering, 1900-tal, höjd ca 14-22 cm, ringklocka medföljer i silver
Tedosa med nagg