Soffbord 1960-tal
2019-09-23
679271
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SOFFBORD, 1960-tal, stomme i metall, skiva i riopalisander, höjd 41 cm, 72x72 cm
CITES-intyg medföljer
PROVENIENS
Bordet är inköpt 1964 på HC-heminredningar AB, Sveavägen, Stockholm
bruksslitage