Einar Nerman
2019-09-28
679255
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Stilleben med blommor, signerad Nerman, olja/blandteknik på pannå, ca 44x36 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj