Bojan porslin Kina 1800-tal.
2019-09-26
679208
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, dekor av flodlandskap i underglasyrblått, höjd 23 cm.
Bruksslitage.