Erle Sergo Östermalmshallen
2019-09-29
679181
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERLE SERGO (1900-tal): Östermalmshallen, signerad och daterad Sergo 86, olja på duk, 63x74,5 cm