Peter Dahl litografi
2019-09-23
679062
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019). Dam i park nattetid, signerad samt numrerad 133/75, ca 43x29 cm