Einar Nerman
2019-09-28
679046
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
EINAR NERMAN (1888-1983): Stilleben med grönsaker, signerad och daterad Nerman 05, olja, ca 21x25,5 cm,
PROVENIENS:
Konstnärens familj
Smärre skador