Kosti Meriläinen öljyvärimaalaus
2019-09-18
678950
| Klubbat belopp | 480 EUR |
| Utropspris | 600 EUR |
KOSTI MERILÄINEN (1886-1938) Modell vid stranden, signerad samt daterad -15, olja på duk, 72x51 cm