Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
CHRISTIAN DIOR, clutch, mörkblått logomönster på naturfärgad canvasbotten, 1970/80-tal, detaljer i skinn, ca 28x17x7 cm
Slitage, fläckar
678798
2019-09-30
Gör en kostnadsfri värdering här