Christian Dior clutch

Christian Dior clutch
Christian Dior clutch
Christian Dior clutch
Christian Dior clutch
Christian Dior clutch
Christian Dior clutch
Christian Dior clutch
Christian Dior clutch

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHRISTIAN DIOR, clutch, mörkblått logomönster på naturfärgad canvasbotten, 1970/80-tal, detaljer i skinn, ca 28x17x7 cm

Slitage, fläckar

678798

2019-09-30