Peter Dahl litografi
2019-09-21
678760
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (1934-2019). Kroginteriör, signerad samt numrerad 12/375, ca 30x41 cm