Kjell Leander Engström
2019-09-17
678694
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
KJELL LEANDER ENGSTRÖM (1914-1979): "Silverfallet, signerad Kjell, olja på duk , mått ca 40x75