Östen & Uno Kristiansson taklampa
2019-09-21
678675
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ÖSTEN & UNO KRISTIANSSON, taklampa, 1900-talets mitt, Luxus, ek, kupor i matt opalglas, längd ca 57 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad