Paneler orientaliska
2019-09-17
678667
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PANELER, 4 st, 1900-talets första hälft, orientaliska, mahogny med inläggningar, ramar av bambuimitation, ca 119,5 x 26 cm
Slitage, dekorskador