Rottinggrupp
2019-09-17
678632
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROTTINGGRUPP, samtida, bestående av soffa, bord samt 2 st fåtöljer, lösa plymåer, soffa längd ca 170 cm, bord med glasskiva höjd ca 50 cm, ca 120x60 cm
Slitage samt enstaka skador på rottingen