Orientmatta
2019-09-19
678446
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
ORIENTMATTA, old/semiantik, Najafabad, ca 475x310 cm
Ställvis hårdare slitage, färgblödningar, langettering med slitage/skador