Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-09-27
678430
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, omkring sekelskiftet 1800/1900, kärlekspar, bildmått 47x39 cm
Ställvis krackelyr, viss ytsmuts