Golvlampa 1920-tal
2019-09-21
678421
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 8 000 SEK |
GOLVLAMPA, 1920-tal, möjligen Tyskland, grönpatinerad, justerbar skärm, höjd ca 142 cm
Bucklor, märken