Spelbord 1800-tal
2019-09-21
678395
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, 1800-talets början, mahognyfaner, filtklädd inredning, höjd ca 79, 84x41/82 cm
Skivan ågot slagen, visst fanerbortfall