Ringar i 18 k guld
2019-09-21
678321
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RINGAR, 2 st, 18 k, med delvis satinerad yta och odlad saltvattenspärla resp. med olikfärgade fasettslipade stenar, ringstorlekar 14 resp. 15 mm
Fasettslipade stenar med omfattande slitage och skador