Petter Thoen litografi
2019-09-21
678314
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 258/350, färglitografi, bladmått, ca 32x46 cm, oramat blad.