Ytterfoder porslin Kina 1800-tal
2019-10-13
678301
| Klubbat belopp | 4 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
YTTERFODER, porslin, Kina, 1800-/1900-tal, röd glasyr, höjd 16, diameter 19 cm
Fotring med nagg