Gucci väska
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GUCCI, väska, i svart läder, en innerficka med dragkedja, märkt på etikett "GUCCI made in italy" samt numrerad, längd ca 37 cm, höjd ca 31 cm, kvitto samt dustbag medföljer.
Bruksslitage, ställvis något hårdare, fläckar.
678099
2019-09-22