Gucci väska

Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska
Gucci väska

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUCCI, väska, i svart läder, en innerficka med dragkedja, märkt på etikett "GUCCI made in italy" samt numrerad, längd ca 37 cm, höjd ca 31 cm, kvitto samt dustbag medföljer.

Bruksslitage, ställvis något hårdare, fläckar.

678099

2019-09-22