Byrå i gustaviansk stil
Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ med stenskiva, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, brännmärkt Carl Löfving & Söner, fanerad i mahogny och teak med intarsia, höjd 84, 97x54 cm, nyckel finns
Nyckel finns, nyckelskylt saknas, bruksslitage
678063
2019-09-17