Oidentifierad konstnär oljemålning
2019-09-16
678009
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Lekande barn på is, osignerad, olja på pannå, ca 16 x 22 cm