Beluch orientmatta samt väsksida
2019-09-27
677968
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA SAMT VÄSKSIDA, Beluch, tidigt 1900-tal, 166x88 samt 81x77 cm
Slitage, skador