Klubbat för:
550 SEK
1 000 SEK
CHRISTINEHOLM, "Carl von Linné", kryddburkar, 12 st, porslin, Fyrklövern, 1900-talets slut, höjd ca 14 cm
Smärre slitage, medföljer certifikat från Svenska Linnésällskapet
677745
2019-09-16