Josef Frank stolar Svenskt Tenn
2019-09-18
677673
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
JOSEF FRANK, stolar, 4 st., fanerade med mahogny, Firma Svenskt Tenn, 1960-tal, modellnummer 1165, genombruten ryggbricka med rotting, beige skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, repor, märken, klädsel med skador/sprickor