Ivar Morsing
2019-09-16
677645
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "Spanskt landskap", olja på pannå, signerad samt daterad I. Morsing -57, mått ca 17x48 cm