Roland Svensson litografi
2019-09-23
677611
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Aktersalongen", signerad Roland S. numrerad 199/310, färglitografi, ca 31x45 cm
Ingår i temaauktion Roland Svensson
Ej examinerad ur ramen