Roland Svensson litografi
2019-09-23
677601
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Vårljus i Karlskärgård", signerad Roland S., numrerad 40/310, färglitografi, ca 52x41 cm
Ingår i temaauktion Roland Svensson
Gulnat blad