Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Bullerö" / "Nassa skärgård", provtryck, signerad roland S, färglitografi, bildmått ca 31x39 cm
Zustandsbeschreibung
677575
2019-09-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner