Tapio Wirkkala silver vas
2019-11-03
677572
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 EUR |
TAPIO WIRKKALA, VAS, silver 916, signerad TW, Hopeakeskus, Tavastehus 1963, vikt ca 358 g, höjd 21,5 cm
Sedvanligt slitage